Délutáni szundi után tudtam, hogy nehéz lesz megindulni, DE akkor már legyen esti fotózás + már egy ideje szerettem volna meglesni az új, felújított Citadellát és fényképezni az esti várost és a fényeit. Nem vittem állványt, mert nem akartam sokat id…
Nikon D3500
tovább...
A Polgári Ellenállás bemutatja: Rendszerbontó Nagykoncert – fotóztam: ÉN
„A Polgári Ellenállás bemutatja: Rendszerbontó Nagykoncert, 2026 április 10., Hősök tere. Légy te is jelen.” – meglestem, megfotóztam, megéltem … WOW
Állatkerti móka = családlátogatás a családdal
Ha én nem megyek a hegyhez, akkor az jön el = így jött össze a családi "családlátogatás". Egyértelmű volt, hogy viszem a gépet és igyekszek pár olyan képet lőni, ami valamilyen szinten illeszkedik a portfóliómba, azaz digitális környezetszennyenzést okoz. Bízom benne,...
Zöld a nap színe – Budai vár + kínai cseresznyefa virágzás 1.0
Már hetek óta szemeztem egy várlátogatással – IGEN a „Budai várat”, DE hogyan is írjuk? Nem gondoltam, hogy ezt fogom boncolgatni, DE felötlött bennem, hogy nem írom helyesen – a megérzésem helyes volt 😀
Hazaút munkából [BUDAPEST] 2025.07.03. – Fotózás 1.
2025-ben új hobbim lett? A fotózás? Első körben automata beállításokkal kezdtem, aztán manuálba kapcsoltam.




![Hazaút munkából [BUDAPEST] 2025.07.03. – Fotózás 1.](https://azegyszakallasferfi.hu/wp-content/uploads/2025/08/00008-hazaut-munkabol-budapest-20250703.jpg)
