Délutáni szundi után tudtam, hogy nehéz lesz megindulni, DE akkor már legyen esti fotózás + már egy ideje szerettem volna meglesni az új, felújított Citadellát és fényképezni az esti várost és a fényeit. Nem vittem állványt, mert nem akartam sokat id…
Citadella elfoglalása
tovább...

